“You MUST BUY 1 FULL BTC BEFORE AUGUST 2nd”Why You NEED To Hear MAX KEISER’S NEW OPINION – 500K!

Shkarko kripto-curencies broker == ► Filloni Këtu

Artikuj dhe hashtags referohet:#bitcoin #bitcoins #bitcoinprice

Merrni një shans për të fituar $100 Bitcoin ÇDO MUAJ By 1. Video simpati! 2. ABONOHU! 3. pjesë! 4. KOMENT: Bitcoin Forever

DISCLAIMER: OPINIONS THAT APPEAR IN VIDEOS ARE MY OWN. I AM NOT RESPONSIBLE FOR ANY GAINS OR LOSSES THAT YOU MIGHT EXPERIENCE WHEN BUYING STOCKS, CRYPTOCURRENCIES, OR OTHERWISE. ALWAYS EXERCISE CAUTION AND MAKE YOUR OWN INFORMED DECISIONS.

INDIVIDUALS APPEARING IN THUMBNAILS, TITLES, OR DESCRIPTIONS MAY OR MAY NOT BE ASSOCIATED WITH TOPICS OF DISCUSSION. ANY RESEMBLANCE TO REAL PEOPLE IS PURELY COINCIDENTAL.

DHURONI Bitcoin dhe kripto poshtë! Çdo donacion na ndihmon një ton. Mbani Kripto STRONG!

BTC: 1C9mBcYTnCn3yQ5bJY3pQDGRrmkPSLSfY4
ETH: 0xc6e3BED82529CB4E8617BB72b48F7eB43F14a580
BCH: qz60tw39r7zewcr5uk0l2zt8hc82v436uvmj0mdc0d
LTC: LVbXBQTUD34GzmkdoDfJEqiBuMzxjEU17d

PayPal Donation Link: officialtechcashhouse@gmail.com

DUA Stock FALAS? Sign Up Me këtë lidhje!:

https://acorns.com/invite/FE2UTU

Regjistrohu për TechCashHouse për të mësuar gjithçka që ju duhet të dini në lidhje me Bitcoin, lajmi Bitcoin, cryptocurrencies, rezervat, investuar, dhe me shume! Menaxhuar paratë tuaja, dhe të jetë i informuar. Let's grow wealthy together.

kanale të reja:

TechStockHouse:
https://www.youtube.com/channel/UC8IzbdgN-IDXlWH0dNdgGag

TechCryptoHouse:
httpv://www.youtube.com/watch?v = kanal / UCp7Gqpl9Kqiggr_Rs03X5pA

premtim $1 dhe të bëhet një Banorit TECHCASHHOUSE TODAY!

https://www.patreon.com/techcashhouse

Eksitim NEW: Sondazhet magazinë, LAJME, ETJ.

blej, shes, çfarë duhet të bëhet?

Mbani ajo tuned të drejtë këtu në TechCashHouse për lajme, Këshilla, dhe mënyrat më të mira për të investuar.

Ju lutemi të regjistroheni dhe si, ajo ndihmon shumë.

Bëhet një Banorit CASHHOUSE TODAY!

Robinhood download links:

IOS:

https://itunes.apple.com/us/app/robinhood-free-stock-trading/id938003185?MT = 8

android:

https://play.google.com/store/apps/details?ID = com.robinhood.android&hl = en

Robinhood Main-faqe:

https://www.robinhood.com/

Acorns download links:

IOS:

https://itunes.apple.com/us/app/acorns-invest-spare-change/id883324671?MT = 8

android:

https://play.google.com/store/apps/details?ID = com.acorns.android&hl = en&gl na =

Acorns Main-faqe:

https://www.acorns.com/

Unë jam në asnjë mënyrë një tregun profesional; Përdorni gjykimin tuaj kur blerjen e stoqeve dhe ndryshe. Unë nuk jam përgjegjës për të dhe fitimet ose humbjet që ju mund të përjetojnë.

Tregu është e natyrshme të rrezikshme, Dhe ju duhet vetëm INVEST ÇFARË ju jeni plotësisht të gatshëm për të humbur.

Kuotimin shfaqeshin në titujt video dhe ndryshe janë mendimet e mia; Ata janë në asnjë mënyrë në lidhje me opinionet e ekspertëve të industrisë. TITUJT video janë mendimit tim dhe nuk duhet të merret si faktike ose AT Vlera.

Unë aktualisht të mbajtur një investim në aksione, Obligacioneve, DHE cryptocurrencies.

Unë në asnjë mënyrë NXITUR ICOS. ICOS janë me rrezik të lartë, INVESTIMET spekulative QË MUND TË promovuar nga Bad Actors. PER KETE ARSYE, Është e rëndësishme për të kërkuar të këshillojë nga një profesional të licencuar FINANCIARE para se të investuar në ICOS DHE kripto NË PËRGJITHËSI. NUK BËN kështu që mund të ju vë në rrezik FINANCIAR.

Unë nuk jam një profesional të licencuar FINANCIAR, Unë jam një figurë publike shprehur mendimet e mia nëpër platformë youtube. ASGJË deklaruar në VIDEOS është këshillë, Dhe nuk duhet të merren si këshilla. Investojnë në ndonjë aktiv me rrezik TUAJ, Dhe si gjithmonë, VETEM INVEST ÇFARË ju jeni plotësisht të gatshëm për të humbur.

“You MUST BUY 1 FULL BTC BEFORE AUGUST 2nd”Why You NEED To Hear MAX KEISER’S NEW OPINION – 500K!

27 komente

 1. Block chain ledgers mean freedom of economic choice. One that has always been dictated by greed and the thirst for power. Now is the time to recreate economics with an open source, people powered functionality.

 2. Yuo mentioned NOTHING about the clikbait title referring to ‘2nd August’. You are dishonest. gjithashtu, anyone that gives Max Kaiser any credence is either just as delusional as him or naive and suseptiple to impression and advertising. None of his predictions have come to anything. mbaj mend “Buy silver, crash JP Morgan…” How did that work out then?

 3. I’m waitingI think the price will start dropping around the 2nd August.
  I will give you my NEW opinion if that one turns out to be a load of rubbish (a bit like Max Keiser’s)

  Thanks for the video though but your background music is too loud and not really necessary.
  If you watch your own video a couple of times (or just once) you will see what I mean.

 4. I remember when bitcoin was 0.10 cents no body want to buy any, and now is so expensive that most people don’t have money to buy 🤔🤦‍♂️👎👍🤑

 5. Franco Nuñez I was looking into it in 2012 and going to put £100 on it. Couldn’t work out how to go about it but there wasn’t so much info on it as there is now. Then thought it would probably be £100 down the drain 🤯🤯🤯🤯

 6. Bitcoin market cap is less than $200 miliardë. US budget deficit is >$1 trillion annually. The crypto market is way too small for governments.

 7. Keep in mind one of his previous videos said to buy before July 16th which was a day of extreme dumping.

 8. Imagine this scenario,,, governments try to stack BTC and the BTC low or no supply!,
  What will happen ?.. the moon will be like shorting ,,, we will go to another galaxy !!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *