John MCAFEE Says BUY 1 BITCOIN Before PRESIDENT DONALD TRUMP Leaves OFFICE In 2020! This Is SHOCKING

Shkarko kripto-curencies broker == ► Filloni Këtu

Artikuj dhe hashtags referohet:https://twitter.com/officialmcafee?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

#bitcoin #bitcoins #bitcoinprice

Merrni një shans për të fituar $100 Bitcoin ÇDO MUAJ By 1. Video simpati! 2. ABONOHU! 3. pjesë! 4. KOMENT: Bitcoin Forever

DISCLAIMER: OPINIONS THAT APPEAR IN VIDEOS ARE MY OWN. I AM NOT RESPONSIBLE FOR ANY GAINS OR LOSSES THAT YOU MIGHT EXPERIENCE WHEN BUYING STOCKS, CRYPTOCURRENCIES, OR OTHERWISE. ALWAYS EXERCISE CAUTION AND MAKE YOUR OWN INFORMED DECISIONS.

INDIVIDUALS APPEARING IN THUMBNAILS, TITLES, OR DESCRIPTIONS MAY OR MAY NOT BE ASSOCIATED WITH TOPICS OF DISCUSSION. ANY RESEMBLANCE TO REAL PEOPLE IS PURELY COINCIDENTAL.

DHURONI Bitcoin dhe kripto poshtë! Çdo donacion na ndihmon një ton. Mbani Kripto STRONG!

BTC: 1C9mBcYTnCn3yQ5bJY3pQDGRrmkPSLSfY4
ETH: 0xc6e3BED82529CB4E8617BB72b48F7eB43F14a580
BCH: qz60tw39r7zewcr5uk0l2zt8hc82v436uvmj0mdc0d
LTC: LVbXBQTUD34GzmkdoDfJEqiBuMzxjEU17d

PayPal Donation Link: officialtechcashhouse@gmail.com

DUA Stock FALAS? Sign Up Me këtë lidhje!:

https://acorns.com/invite/FE2UTU

Regjistrohu për TechCashHouse për të mësuar gjithçka që ju duhet të dini në lidhje me Bitcoin, lajmi Bitcoin, cryptocurrencies, rezervat, investuar, dhe me shume! Menaxhuar paratë tuaja, dhe të jetë i informuar. Let's grow wealthy together.

kanale të reja:

TechStockHouse:
https://www.youtube.com/channel/UC8IzbdgN-IDXlWH0dNdgGag

TechCryptoHouse:
httpv://www.youtube.com/watch?v = kanal / UCp7Gqpl9Kqiggr_Rs03X5pA

premtim $1 dhe të bëhet një Banorit TECHCASHHOUSE TODAY!

https://www.patreon.com/techcashhouse

Eksitim NEW: Sondazhet magazinë, LAJME, ETJ.

blej, shes, çfarë duhet të bëhet?

Mbani ajo tuned të drejtë këtu në TechCashHouse për lajme, Këshilla, dhe mënyrat më të mira për të investuar.

Ju lutemi të regjistroheni dhe si, ajo ndihmon shumë.

Bëhet një Banorit CASHHOUSE TODAY!

Robinhood download links:

IOS:

https://itunes.apple.com/us/app/robinhood-free-stock-trading/id938003185?MT = 8

android:

https://play.google.com/store/apps/details?ID = com.robinhood.android&hl = en

Robinhood Main-faqe:

https://www.robinhood.com/

Acorns download links:

IOS:

https://itunes.apple.com/us/app/acorns-invest-spare-change/id883324671?MT = 8

android:

https://play.google.com/store/apps/details?ID = com.acorns.android&hl = en&gl na =

Acorns Main-faqe:

https://www.acorns.com/

Unë jam në asnjë mënyrë një tregun profesional; Përdorni gjykimin tuaj kur blerjen e stoqeve dhe ndryshe. Unë nuk jam përgjegjës për të dhe fitimet ose humbjet që ju mund të përjetojnë.

Tregu është e natyrshme të rrezikshme, Dhe ju duhet vetëm INVEST ÇFARË ju jeni plotësisht të gatshëm për të humbur.

Kuotimin shfaqeshin në titujt video dhe ndryshe janë mendimet e mia; Ata janë në asnjë mënyrë në lidhje me opinionet e ekspertëve të industrisë. TITUJT video janë mendimit tim dhe nuk duhet të merret si faktike ose AT Vlera.

Unë aktualisht të mbajtur një investim në aksione, Obligacioneve, DHE cryptocurrencies.

Unë në asnjë mënyrë NXITUR ICOS. ICOS janë me rrezik të lartë, INVESTIMET spekulative QË MUND TË promovuar nga Bad Actors. PER KETE ARSYE, Është e rëndësishme për të kërkuar të këshillojë nga një profesional të licencuar FINANCIARE para se të investuar në ICOS DHE kripto NË PËRGJITHËSI. NUK BËN kështu që mund të ju vë në rrezik FINANCIAR.

Unë nuk jam një profesional të licencuar FINANCIAR, Unë jam një figurë publike shprehur mendimet e mia nëpër platformë youtube. ASGJË deklaruar në VIDEOS është këshillë, Dhe nuk duhet të merren si këshilla. Investojnë në ndonjë aktiv me rrezik TUAJ, Dhe si gjithmonë, VETEM INVEST ÇFARË ju jeni plotësisht të gatshëm për të humbur.

John MCAFEE Says BUY 1 BITCOIN Before PRESIDENT DONALD TRUMP Leaves OFFICE In 2020! This Is SHOCKING

26 komente

 1. Trump is going to be in office until 2024. The democrats are in complete shambles. The days of the low thousands per coin are gone. I don’t believe it will cross down below 7-8k ever again. Too many people are catching on and simple supply and demand should keep a steady pace upward. Besides any major legislation illegalizing crypto there should be solid gains ahead.

 2. Who keeps Ethereum? Pay attention to the dividend program, it is possible to receive 12% per month free of charge on ethcrypto.fun/mew

 3. I agree you should get 1 full bitcoin before 2020. megjithatë, Trump will be leaving the office in 2024 so….

 4. Who keeps Ethereum? Pay attention to the dividend program, it is possible to receive 12% per month free of charge on ethcrypto.fun/mew

 5. Trump doesnt leave until January 2021. And according to McAfee itll be over a million dollars at that point

 6. I didn’t see where in the tweets that McAfee Says BUY 1 BITCOIN Before PRESIDENT DONALD TRUMP Leaves OFFICE In 2020. How can I verify that he said that?

 7. Worth saying again! I agree you should get 1 full bitcoin before 2020. megjithatë, Trump will be leaving the office in 2024 so….

 8. The most important news of a monththere was issued a new Ethereum wallet which accrues 12% per month for keeping of coins on eth-dividend.com/link

 9. @Joel Cromwell Yes, yes I do. Although, I’m hedged against the dollar now, so I don’t worry as much that liberals will turn the US into the California disaster anymore. I’m far from Trumps biggest fan, but I’m also not a communist Democrat.

 10. Bro, you made it! BOOM! You wanted the click and you got it. What?! Thrump leave office in 2020?
  The world is a better place now and thats why TRUMP insnt going anywhere in 2020.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *