Gjermanisë No. 2 Planet bursë për futjen e Trading App Kripto

FINTECH krahun e shkëmbimit të dytë më të madh të Gjermanisë e aksioneve është i vendosur për të nisur një app cryptocurrency tregtare më vonë këtë vit.

Aplikacioni do të jetë në dispozicion në shtator dhe fillimisht do të ofrojë mbështetje tregtare për Bitcoin, Litecoin dhe më shumë cryptocurrencies.

Aplikacioni, quajtur Bison, do të jenë të lirë për të shkarkuar dhe të, sipas zhvilluesit e saj, nuk do të ngarkuar tarifat tregtare në nisjen. Një prototip i app është duke u demoed gjatë një shfaqje të tregtisë në Shtutgart këtë javë.

app Bison është parë celular app crypto tregtare me një mbështetje tradicionale bursës ajo.

Mundësuar nga Boerse Shtutgart bisonapp.de

13 komente

  1. I just want to say I’m newbie to blogs and really savored your blog. Almost certainly I’m planning to bookmark your site . You really have great articles. Thanks a lot for sharing your webpage.

  2. I simply want to mention I am very new to blogging and honestly loved you’re web site. Very likely I’m want to bookmark your blog . You really have fabulous articles and reviews. Thanks for revealing your website page.

  3. Generally I don’t read post on blogs, but I would like to say that this write-up very pressured me to check out and do so! Your writing taste has been surprised me. Thank you, quite great post.

  4. I truly appreciate this post. I have been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day!

  5. You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something which I think I would never understand. It seems too complex and very broad for me. I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

  6. I like the valuable info you provide in your articles. I will bookmark your weblog and check again here regularly. I’m quite sure I’ll learn plenty of new stuff right here! Good luck for the next!

  7. I appreciate, lead to I found exactly what I used to be looking for. You’ve ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

  8. You made certain good points there. I did a search on the subject and found nearly all folks will consent with your blog.

  9. Good author! Thanks a lot for becoming there and posting so well reports. Here is anyone who appreciate it and declare thanks!

  10. Fantastic goods from you, njeri. Ive study your stuff ahead of and youre just as well amazing. I enjoy what youve got right here, adore what youre stating and the way you say it. You make it entertaining and you even now manage to help keep it wise. I cant wait to go through additional from you. That is really an incredible weblog.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *