app Kripto tregtare Robinhood nis në Kolorado

Peizazhi konkurrues për shkëmbime cryptocurrency po përparon në Shtetet e Bashkuara. këmbimit Startup Robinhood njoftoi vetëm në Twitter zgjerimin e saj në Kolorado. Platformë tregtare ka zbuluar Komisionit pa tregtare për Bitcoin në Kolorado.

Përveç cryptocurrencies, Palo Alto, Calif bazuar në platformë tregtare gjithashtu mbështet rezervat, ETFs dhe opsionet.

Kolorado, i cili është i njohur për majat e tij Rocky Mountain dhe legjislacionin Blockchain-miqësore, bashkohet me një pjesë të vogël të shteteve që shtrihet në Kaliforni, Massachusetts, Missouri dhe Montana, të cilat Robinhood shtuar në fillim të prillit, si pjesë e një rollout shtet-nga-shteti që është duke lëvizur së bashku.

 

 

3 komente

  1. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.

  2. Good website! I truly love how it is easy on my eyes and the data are well written. I’m wondering how I could be notified whenever a new post has been made. I have subscribed to your RSS feed which must do the trick! Have a great day!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *