Coinbase bashkohet Earn.com

këmbimit cryptocurrency Coinbase ka njoftuar blerjen e Earn.com, thuhet se për 120 milion $.

Earn.com, një nga startups mirë të financuara të industrisë, dhe i njohur më parë si 21 inc. u zhvillua një operacion të minierave Bitcoin, mundësuar nga teknologjia nga Intel, dhe më vonë nisur zhvilluesi i saj u përqëndrua “21 Bitcoin Kompjuter” në 2015.

Firma del tani për Earn.com tetorin e kaluar në një bosht që e kishin parë të nisë një rrjet social që synon incentivizing përdoruesit për të kompletuar detyrat në këmbim të shpërblimeve cryptocurrency.

Këtë javë Coinbase njoftua: “Fitim ka ndërtuar një produkt të paguar email që është ndoshta një nga më të hershme aplikimet praktike blockchain për të arritur tërheqje kuptimplotë. Ne do të mbajë Fito e Biznesit drejtimin për shkak se është treguar një shumë të premtimit dhe potencialin.”

 

një koment

  1. Merely wanna comment on few general things, The website design is perfect, the content is real fantastic.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *