Blockchain News 28.05.2018

CEO CheapAir Jeff Klee: Pranimi i Bitcoin ishte një nga vendimet më të mira që kam bërë ndonjëherë

CheapAir CEO Jeff Klee tha pranuar Bitcoin është një nga vendimet më të mira që ai ka bërë ndonjëherë për biznesin e tij.

Ai tha gjithashtu “Ajo na ka mundësuar që të arrijë klientët nga e gjithë bota… Ne e shohim vlerën në monedhave dixhitale decentralizuara… Bitcoin ka vlerë dhe është e mirë për botën”

SHBA me bazë Agregat fluturimi CheapAir ka pranuar cryptocurrency anije që prej 2013, dhe kohët e fundit njoftoi se ka edhe pranimi Litecoin.


Blockchain News 28.05.2018

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *