Kartëmonedhat Bitcoin pritet të jenë në dispozicion në Singapor deri në fund të vitit

Tngem, një kompani crypto hardware portofolin ka filluar shitjen pilot i kartëmonedhave të saj Bitcoin në tregun Singapor.

Tangem synon të bëjë transaksione fizike duke cryptocurrency më të njohur për konsumatorët noob, dhe planet për të prodhuar miliona shënimet deri në fund të vitit.

në Singapor, një vend Rregulloret e të cilit janë shumë përkrahës të dy cryptocurrency dhe teknologji blockchain, shënimet do të jetë në dispozicion për blerje në degën e projektimit zinxhir dyqan Megafash Suntec Qytetit.

Shënimet, e cila do të vijë në emertimet e 0.01 dhe 0.05 BTC ($92 dhe $463 përkatësisht), janë kuletat fakt kartëmonedhë-si hardware.

 

3 comments

  1. I do accept as true with all the ideas you’ve presented in your post. They’re really convincing and will definitely work. Still, the posts are very quick for novices.

  2. Just wish to say your article is as amazing. The clearness in your post is just great and i could assume you are an expert on this subject. Fine with your permission allow me to grab your RSS feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the enjoyable work.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *