Unboxed

Çfarë është një rrjet Unboxed?

Unboxed

Unboxed – një treg masiv

Markat janë shpenzuar mbi 36 miliardë dollarë amerikanë në mediat sociale reklama në vit. Këto reklama janë shpesh herë injorohen dhe të mos besuar nga populli. ndërkohë, 9 nga 10 Përmbajtja e njerëzve besimi postuar nga dikush ata e dinë. që, është ku paketim vjen në. Ne ndeshjen-të markave me përdoruesit e mediave sociale që krijojnë dhe përmbajtje krejt pas autentike lidhur. Ajo mundëson angazhim shumë më të mirë, krijon avokimit markë reale dhe fjala-e-gojës efekt. Ajo gjithashtu fuqizon përdoruesit e mediave sociale.

A Business punuar

Unboxed është një teknologji plotësisht funksional shfrytëzohen nga më shumë se 100+ markave globalisht (që përfshin SHBA, Kanadë, Mbretëria e Bashkuar, Gjermani, Danimarkë, Norvegjia dhe vendet baltike). mbi 40,000 rreshta të kodit, qindra iterations, Kompania dhe pivots produktit gjatë gjithë vitit kanë mundësuar që sot të dhënë në shkallë të madhe fjala-e-gojës campaignsthat përfshijnë miliona përdoruesve të përditshme mediave sociale.

The Cure Perfect për Kompanitë

Unboxed ofron shërim të përsosur për kompanitë e sëmurë të humbur kohë dhe të holla në kompanitë ndikues marketingut që mbështeten në proceset e punës intensive për gjetjen e influencers drejtë, merret negociuese, dhe menaxhimin e marrëdhënieve. Këto procese të lartë touch kufizojnë numrin e përdoruesve të mediave sociale të cilët mund të jenë përfshirë në fjalë-e-gojës fushatave dhe bizneset zakonisht përfundojnë duke punuar me një grup të vogël të përdoruesve të mediave sociale – influencers ose celebrities.

Unboxed është Përfshirja e të gjithë

Ne menduam jashtë kutisë dhe doli me një zgjidhje që na lejon për të zëvendësuar këtë pishinë të vogël të influencers me miliona e përdoruesve të përditshme mediave sociale – që ne e quajmë Unboxers. Ne gjithashtu të zëvendësojë menaxherët e fushatës me ekspertë të marketingut të cilët mund të menaxhoni mijëra fushatave në mënyrë të decentralizuar, duke kombinuar AI me një rrjet të pavarur të ekspertëve të marketingut. Me atë, Ne mundësojnë përdoruesve të mediave sociale për të marrë pjesën e tyre të tregut $ 36bn.

Plani i Unboxed

Biznesi ynë është vendosur të rritet nga veprojnë në 10 Vendet në të pranishëm për të punuar në mbi 100 tregjet. Për të përshpejtuar procesin ne do të ndërtojmë një ekip të 125 profesionistë nga 2021. Lexo më shumë…

Rrjeti Unboxed


Rrjeti Unboxed


 

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *