TradeFred

TradeFred është një Forex globale në internet dhe CFD platformë tregtare. Kombinimi ynë ekspert i ekspertizës mbështetje financiare dhe të konsumatorëve siguron ne mund t'ju ofrojmë një përvojë e investimeve të përshtatura për stilin tuaj individual investimeve. Ne përpiqemi për të mbajtur pozitën tonë si një emër i besuar në industrinë, në sajë të qasjes sonë etike dhe në shërbim të klientëve.

TradeFred

Pse duhet të bashkohet TradeFred?

– Në klasë të parë përvoja e tregtimit, përfshirë përhapet ngushta të vetëm 0.1 pips.
– burimet e ekspertëve projektuar për të formuluar strategjinë tuaj optimale tregtare.
– pozicionet e hapura tregtare të reja pa emocione hutuese njeriut.
– Qasje të shpejtë për të holla tuaj në vetëm një ditë pune në të gjithë metodat e shumta të pagesës.
– Trading Superior, besueshme me qëllim të përpunimit dhe zbatimi i shpejtë.
– Unlimited llogari investim demo me një bibliotekë të burimeve trajnim falas.
– Asetet e klientit mbahen në bankat e klasit të parë, plotësisht i ndarë nga vetë paratë tona.
– Përkushtuar Account Manager dhe ekipet shumëgjuhëshe e shërbimit të klientit.
– Filloni Forex tregtare dhe CFDs me një investim të ulët fillestar prej vetëm $ 250.

Të ri në Forex? Mëso për të tregtisë si një pro dhe të fillojnë udhëtimin tuaj të investimeve në asnjë kohë në të gjitha.

A nuk paguajnë për materialet e shtrenjta. Kurseni kohë dhe para me këto mjetet e lirë nga Akademia TradeFred:

Pse TradeFred?

Produkte TradeFred-së:

TradeFred fokusohet në Forex Trading dhe CFDs. Ato mbulojnë një gamë të më shumë se të mjaftueshme të tregjeve, me gati 50 palë të monedhës të përfshira në seksionin FX vetëm.
Ekzekutimi i Forex tregtare është padyshim e madhe, dhe ndërsa vendi ofron përhapet shumë konkurrues, ne duhet të theksojmë se TradeFreds përhapet janë të fiksuara. Levave maksimale e mundshme për çifte Forex është 1:50.

Aksioneve seksion ka një “ekzekutimi fantastike” çiftëzohet me përhapet mëdha dhe mbulim të gjerë të tregut. Levave maksimale për këtë kategori produkti është vetëm 1:10.
segment indekset mbulon tregjet nga 6 kontinente dhe gjithashtu ofron përhapet konkurruese. Levave maksimale është gjithashtu pak më e ulët në këtë kategori: Ajo ishte vendosur në 1:25.
metalet e çmuara si ari, argjendi dhe platin janë gjithmonë popullor me tregtarët. në TradeFred, Përdoruesit mund të tregtisë metale të tilla me përhapet mirë dhe një levave maksimale 1:25.

platforma TradeFred:

Ashtu si çdo brokerimi të mirëfilltë dhe me reputacion, TradeFred përdor MT4 si e koleksionit të blatimit të tij platformë. Platforma më e fuqishme të ofruara nga TradeFred është tregtari MT4 Desktop, i cili vjen me suitë të plotë të zgjidhjeve vizatimin MT4 dhe mjete analizë teknike.

Diagramet mund të shfaqet me një gamë mbresëlënëse të afateve, mund të personalizohet, dhe grafik templates mund të ruhen në mënyrë tregtarët mund të ripërdorimin e tyre më vonë. Sa për analizat teknike, për 50 Treguesit janë të para-instaluar me platformën. Sigurisht, tregtarët mund të zgjedhin për të instaluar edhe më shumë tregues që ata të blejnë apo të blerë falas. Përdoruesit mund të krijojnë treguesit e tyre.

Një nga pikat e forta MT4 qëndron në QR (ekspert Këshilltarët) që tregtarët mund të përdorin për tregtimin automatike. veç, TradeFreds MT4 mundëson tregtimin e Forex dhe CFDs në të njëjtin ekran dhe gjithashtu ofron kujdes ekspert konsumatorëve qasje në analizën e tregut të ekspertëve dhe materialeve arsimore.

MT4 mund të shkarkohet falas nga faqja e internetit TradeFred.

TradeFred lloje llogari:

TradeFred ofron një llogari demo dobishëm që lejon tregtarët për të marrë platformën në një shëtitje provë pa rrezik. Llogaria demo përfshin $ 10,000 në fonde virtuale dhe një shumë të materialit arsimor. Llogaria mund të përdoret për 14 ditë, atëherë ajo vetëm skadon.

Llogaria Basic mund të jetë alternativa më e mirë për fillestar. Depozita minimale të kërkuara në këtë llogari është vetëm $ 260 dhe levave maksimale është 1:50. Llogaria ka një menaxher i dedikuar si dhe një ditë të biznesit tërheqje.

Llogaria standarde është gjithashtu të arritshme për shumicën e tregtarëve, fillestar dhe të avancuar. Depozita minimale e nevojshme është $ 500, dhe levave maksimale është gjithashtu 1:50. I vetmi tipar shtesë llogaria Standard ka mbi bazë është analiza e tregut ajo ofron.

Llogaria zgjatur kërkon një depozitë minimale prej $ 1,000. Kushtet tregtare janë ato të përmendura më lart, por llogaria gjithashtu përmban sinjale tregtare që janë dorëzuar direkt në telefonat mobil e tregtarëve.

Me një depozitë minimale prej $ 5,000, loja për pro llogari është jashtë të arrijnë të tregtarëve. Analiza e tregut ndihmon klientët që bien në këtë kategori e llogarisë, dhe përhapet janë më të ulëta për tregtarët pro-llogarisë.

Llogaria premium është në krye të bordit: depozita minimale është $ 10,000. Ndërsa kushtet e tregtimit janë kryesisht të njëjta si më sipër, Kjo llogari është në thelb një llogari zero-swap.


TradeFred Video Rishikimi

tradefred video review


TradeFred është krenar për të vepruar platforma kryesore në botë për investime – Metatrader 4. Në këtë video, ne do të shpjegojë se si të përdorin platformën dhe karakteristikat themelore që janë në dispozicion.

How to use the MT4 trading platform


Boost Forex TUAJ njohuri me SINJALET FREE *

Përse të paguani për sinjale të shtrenjta, kur ju mund të merrni ato falas?

Mos e humbisni shansin tuaj. Join TradeFred për të kërkuar
sinjalet tuaja dhe për të përmirësuar aftësitë tuaja të investimeve.


Trading social
Sinjalet Pa pagesë
Webinar

 

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *