unboxed

Што е unboxed мрежа?

unboxed

unboxed – голем пазар

Брендови се трошат повеќе 36 милијарди американски долари на социјалните медиуми реклами годишно. Овие реклами се често пати се игнорира и да не му се верува од страна на луѓе. во меѓу време, 9 надвор од 10 луѓето веруваат содржината објавена од страна на некој што знае. дека, е местото каде што unboxed доаѓа во. Ние натпревари направи брендови со социјални медиуми корисници кои создаваат и содржината пост автентичен бренд поврзани. Таа им овозможува на многу подобро ангажман, создава вистински бренд застапување и зборот-на-уста ефект. Тоа, исто така, дава право на социјалните медиуми корисници.

А Работа бизнис

Unboxed е целосно функционална технологија се користи од страна на повеќе 100+ брендови на глобално ниво (кој се протега на САД, Канада, Велика Британија, Германија, Данска, Норвешка и на Балтикот). Во текот 40,000 линии на код, стотици повторувања, и стожер на производот во текот на годината им овозможија на компанијата на денешната испорача големи зборот-на-уста campaignsthat вклучи милиони секојдневни корисници на социјални медиуми.

Совршен лек за компании

Unboxed нуди совршен лек за компании болни од губењето на време и пари на Influencer маркетинг компании кои се потпираат на труд процеси за наоѓање на правото на влијателните, преговарање договори, и управување со односи. Овие висока допир процеси се ограничи бројот на корисници на социјални медиуми, кои можат да бидат вклучени во зборот-на-уста кампањи и бизниси обично завршуваат работа со една мала група на корисниците на социјалните мрежи – influencers или познати личности.

Unboxed е Вклучување на сите

Мислевме дека надвор од кутијата и излезе со решение кое ни овозможува да го замени овој мал базен на влијателните со милиони на обичните корисници на социјалните медиуми – кој ние го нарекуваме Unboxers. Ние, исто така, го замени менаџери кампања со маркетинг експерти кои можат да управуваат со илјадници кампањи на децентрализиран начин, со комбинирање на АИ со независна мрежа на маркетинг експерти. Со тоа, ние им овозможи на корисниците на социјалните мрежи за да се добие нивниот удел на пазарот на $ 36bn.

Планот за unboxed

Нашиот бизнис е поставена да се зголеми од кои работат во 10 земји во моментов да работат во текот на 100 пазари. Да се ​​забрза процесот ќе се изгради тим од 125 професионалци од 2021. Прочитај повеќе…

unboxed мрежа


unboxed мрежа


 

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *